Volkswagen Polo
1.2 90PK TSI Comfortline Executive | PDC V+A | Cruise | Trekhaak | Orig. NL | NAP |
Direct kopen, basisprijs: € 9.000,-
Direct kopen, basisprijs
€ 9.000,-
LEASEPRIJS: € 148,33 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.800,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Polo |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 90PK TSI Comfortline Executive | PDC V+A | Cruise | Trekhaak | Orig. NL | NAP | |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 26 maart 2015 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 88.386 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 148,33 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 9.000,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 9-ZRN-02 |
| Motorinhoud: | 1.197 cc |
| Vermogen: | 66 kw / 90 pk |
| Laadvermogen: | 583 kg |
| Gewicht: | 1.007 kg |
| Wielbasis: | 247 cm |
| Hoogte: | 148 cm |
| Breedte: | 168 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.590 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 550 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Parkeersensor voor en achter
- 5-Deurs
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chrome pakket
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- Metaalkleur
- Metallic Lak
- Mistlampen
- Mistlampen voor
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Speciale kleur
- Spiegels in de kleur
- Trekhaak
- Infotainment
- Radio cd speler
- Audio-navigatiesysteem
- Audio-navigatiesysteem
- Audio installatie
- Audio installatie
- AUX Aansluiting
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Bluetooth verbinding
- Connected Services
- MP3 aansluiting
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Radio
- Spraakbediening
- Spraakbediening
- Spraakbediening
- Touch Pad
- USB Aansluiting
- Volkswagen Navigatie
- Interieur
- Airco
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun
- Armsteun voor
- Armsteun voor
- Armsteun voor
- Bagage-afdekhoes
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Boordcomputer Plus
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Cruisecontrol
- Elektrische ramen
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen achter
- In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
- In hoogte verstelbare bijrijdersstoel
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Start Stop Systeem
- Veiligheid
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Achteruitrijsensoren
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- ISOFIX
- Overige
- Connectivity-pakket
- Executive-pakket
- Executive Plus-pakket
- kleur blauw
- Nationale Auto Pas
- 100% Onderhouden
- Bluetooth
- Bluetooth
- Bluetooth
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Nette auto